А ви знали, що в Японії процес приготування суші є справжнім мистецтвом? І щоб стати суши - майстром потрібно навчатися майже 3 роки? Але ми не в Японії, а в Україні. І можемо навчитися самі готувати суші. Звісно, найскладніші екзотичні рецепти нам не подужати, а простий рецепт можемо приготувати. А тим, хто не любить готувати, але полюбляє смакувати суші, можна оформити доставку суші у Тернополі від Pronto Sushi.
Інгредієнти для приготування простих ролів
Перш ніж перейти безпосередньо до процесу приготування, потрібно перевірити свої запаси та знайти там те, що потрібно для рецепта. Якщо ж немає якогось продукту, то замінити іншим, або завітати у найближчий супермаркет.
- Рис для суші. Замінити рис для суші на звичайний довгий рис буде поганою ідеєю. Ваші суші просто розпадуться.
- Рисовий оцет. Можна замінити на яблучний або винний.
- Водорості норі.
- Філе слабосолоного лосося. Його можна замінити на сьомгу, креветки чи крабові палички.
- Сир “Філадельфія” або інший варіант вершкового сиру.
- Свіжий огірок або авокадо.
- Соєвий соус.
- Маринований імбир (за бажанням).
- Васабі (за бажанням).
- Червона ікра, щоб прикрасити роли (якщо може десь приховали баночку на Новий рік).
Ще нам будуть потрібні палички для суші та бамбуковий килимок для скручування ролів.
Чим замінити бамбуковий килимок?
Бамбуковий килимок є важливим інструментом для скручування ролів. А якщо немає його? Дамо вам кілька варіантів чим можна замінити такий килимок.
- Пергамент;
- Харчова плівка;
- Алюмінієва фольга;
- Декілька невеликих бамбукових серветок, накладених одна на одну таким чином, щоб отримати необхідний розмір.
Збираємо суші
Лист норі кладемо на бамбуковий килимок таким чином, щоб шорстка сторона була догори. Край змочити водою, щоб рол склеївся краще і не розпався. Викладаємо зверху зварений та просочений оцтом рис. Рис кладемо, відступаючи від краю 1 - 2 см. Щоб рис не приставав до рук, можна поруч поставити миску з водою та вмочувати в неї пальці.
На рис викладаємо начинку. Спочатку намащуємо вершковим сиром, зверху кладемо рибку, потім огірок чи авокадо. Начинку викладаємо дуже щільно та таким чином, щоб вона розміщувалася від центру до ближнього краю. Скрутити щільний рол. Щоб легше було скручувати, потрібно килимок трохи підіймати з кожним загином водорості. Розрізати ножем на рівні частини. Щоб ніж не прилипав до рису, вмочуйте його у воду.
Готуйте ролів стільки, скільки плануєте з’їсти за один раз. Не варто заготовляти про запас. Термін придатності цієї страви не перевищує кілька годин. Тож бажаємо вам смачного.