xcounter
Calendar Icon 5 квітня 2025 р.

"Складні часи народжують сильних людей! Один із 4%": комік Ігор Ласточкін мобілізувався (фото)

Відомий український актор та гуморист Ігор Ласточкін поповнив лави ЗСУ. Про це 38-річний чоловік розповів в своєму Instagram. Майбутній військовослужбовець опублікував фото з військовим квитком та зброєю.

Він також додав у своєму дописі гештег «одинз4%», імовірно, натякаючи на заяву президента США Дональда Трампа про те, що підтримка українського президента Володимира Зеленського нібито зменшилася до 4%.

"Складні часи народжують сильних людей! Один із 4%", - підписав кадр Ласточкін.

Ласточкін не уточнив у дописі, куди саме мобілізувався. Однак у коментарях до публікації військовослужбовиця 93-ї окремої механізованої бригади ЗСУ «Холодний Яр» Ангеліна Безотосна написала, що має честь бути з ним в одній бригаді.

Ігор Ласточкін з 2015 року був тренером проєкту "Ліга сміху", а з 2016-го — ведучим програми "Розсміши коміка". Він також знімався в скетчкомі "Країна У", а у 2018 році переміг у "Танцях з зірками".

Читайте також: "Люди не ідіоти": Жорін назвав головну проблему з мобілізацією в Україні
Теми публікації:
Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Популярні відео на YouTUBE
Тематичні матеріали
Binance
Цікаве
Найпопулярніші новини
Найкращі відео з YouTUBE
Популярні блоги
Погода і гороскоп
Автоновини