На Харківщині військові ЗСУ перестріляли своїх же: багато загиблих та поранених
25.07.2024 09:13
24 липня на Харківщині в одному з підрозділів між військовослужбовцями сталася стрілянина: троє військових загинули, четверо - поранені. Про це повідомили в Оперативно-стратегічному угрупованні військ "Хортиця".
Зазначається, що стрілянина сталася на підґрунті особистих взаємовідносин.
Поранених військовослужбовців доставили у Військово-медичний клінічний центру. В ОСУВ "Хортиця" повідомляють, що поранені у важкому стані.
"На місці події працюють Військова служба правопорядку у ЗС України та правоохоронні органи. Керівництвом вживаються всі необхідні заходи задля недопущення в подальшому подібних випадків", - йдеться у повідомленні.
Читайте також: Медійна атака на 3 ОШБр: як українців відрізають від захисників через зневіру і дискредитацію


Запис гри з пляжного тенісу в СЕТ 15.12.2025: жива динаміка та реальні емоції на корті
США формують новий альянс для зламу монополії Китаю на рідкоземельні метали
Google тестує браузер Disco, Meta готує конкурента GPT-5, а Пентагон масово впроваджує генеративний ШІ
WSJ: «мирний план» Трампа для України може супроводжуватися великою бізнес-угодою з РФ — що відомо
«Єрмака прибрали», але правила гри лишилися: про що говорять Шабунін і Ніколов
Кінець Голлівуду? Runway Gen-4.5, переклад у навушниках від Google та «ШІ-офіс» 2025: що реально змінилося
Битва за нанометри: як санкції змусили Китай піти ва-банк у виробництві мікрочіпів
Як Зеленський здобував і втрачав друзів: ключові фігури з оточення президента у версії «Телебачення Торонто»











