Директорка київського ТОВ збагатилась на реконструкції доріг до Хмельницької АЕС
Слідчі поліції оголосили підозру директорці одного зі столичних ТОВ, яка збагатилась на реконструкції під’їзних шляхів до Хмельницької АЕС.
Встановлено, що фігурантка вносила недостовірні відомості до актів виконаних робіт. Зокрема, вона видавала фіктивні накази про відрядження працівників для монтажних робіт та значно завищувала витрати на ці відрядження.
В результаті злочинних дій підозрюваної держава зазнала збитків на суму 2,9 млн грн.
Слідчі оголосили підозру у вчиненні злочинів директорці столичного товариства з обмеженою відповідальністю, яка у змові з іншими службовими особами займалась розкраданням державних коштів під час виконання робіт з реконструкції під’їзних залізничних шляхів до Хмельницької АЕС.
Ці злочини передбачені в ч. 5 ст. 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) та ч. 1 ст. 366 (Службове підроблення) КК України.
Санкція статті передбачає від 7 до 12 років ув’язнення з конфіскацією майна. Слідчі дії тривають. Поліцейські встановлюють всіх осіб, причетних до реалізації злочинної схеми.
Раніше також стало відомо, що Підприємець на Київщині хотів нажитися на постачанні неякісної військової форми


Пляжний теніс: як молодий вид спорту став світовим трендом і чому Україна серед лідерів
Запис гри з пляжного тенісу в СЕТ 15.12.2025: жива динаміка та реальні емоції на корті
США формують новий альянс для зламу монополії Китаю на рідкоземельні метали
Google тестує браузер Disco, Meta готує конкурента GPT-5, а Пентагон масово впроваджує генеративний ШІ
WSJ: «мирний план» Трампа для України може супроводжуватися великою бізнес-угодою з РФ — що відомо
«Єрмака прибрали», але правила гри лишилися: про що говорять Шабунін і Ніколов
Кінець Голлівуду? Runway Gen-4.5, переклад у навушниках від Google та «ШІ-офіс» 2025: що реально змінилося
Битва за нанометри: як санкції змусили Китай піти ва-банк у виробництві мікрочіпів








