Новости Украины и мира

Турчинов открыл войскам НАТО доступ в Украину

03.04.2014 в 21:35 |

image
Турчинов открыл войскам НАТО доступ в Украину

И.о. президента Украины, председатель Верховной Рады Александр Турчинов подписал закон о допуске подразделений вооруженных сил других государств на территорию Украины.

Об этом сообщается на официальном сайте Верховной Рады Украины.

«Рішення Президента України про допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України у 2014 році для участі в українсько-польському навчанні авіаційних підрозділів на рівні ескадрилій, українсько-польському навчанні підрозділів військової поліції "Правопорядок - 2014", українсько-американському навчанні "Репід Трайдент - 2014", українсько-польському навчанні авіаційних підрозділів "Безпечне небо - 2014", українсько-американському навчанні "Сі Бриз - 2014", багатонаціональному навчанні "Світла лавина - 2014", багатонаціональному навчанні гірсько-піхотних підрозділів "Карпати - 2014", українсько-молдовсько-румунському навчанні механізованих підрозділів "Південь - 2014" схвалити» , - говорится в законе № 1182- VII.

Решение Турчинова о допуске вооруженных сил других государств в Украину для участия в военных учениях поддержали 235 депутатов. Как отметил советник и.о. президента Александр Кузьмук, ожидается, что в учениях примут участие представители 17 стран и до 7 тыс. военных.

Этим документом также предлагается допустить в Украину 120 военнослужащих из Польши для участия в учениях в период с мая по ноябрь.

Также предлагается допустить в Украину до тысячи военных США и других стран НАТО, до 5 самолетов и 10 вертолетов. Этих военнослужащих предлагается допустить на 25 дней в июне-сентябре для участия в учениях «Репид Трайдент-2014».

Также планируется допустить до 200 военных Молдовы и Румынии и срок до 7 суток для участия в обучении механизированных подразделений «Юг – 2014». Учения продлятся 7 дней.

Напомним, вчера, 2 апреля, Александр Турчинов ввел кадровые изменения в состав Совета Национальной Безопасности Украины.

Читайте FaceNews в Google Новости

Популярные видео на YouTUBE

Зламали паркан і почали тікати: з військової частини намагались втекти 100 військових "СЗЧ" (відео)
"Перемир’я Путіна": у Херсоні дрони атакували житловий будинок, палають 6 квартир (відео)
У Японії представили нового "робота-коня", який має копита та може залізти на гору (відео)
"Він гнався, ми тікали": у Херсоні ворожий дрон атакував дітей, у хлопчика численні поранення від уламків (відео)
У азіаток новий криповий б'юті-тренд - "Барбі-очі": це пластика по збільшенню очей (відео)
У Північному морі біля узбережжя Британії зіткнулися нафтовий танкер і вантажне судно (відео)
"Моторошний, лякаюче схожий на людину": з’явився робот, у якого 1000 м'язів, 206 "кісток", 500 сенсорів (відео)
Геббельс ридає в труні: окупанти подарували 8-річній переможниці конкурсу лопаті від дрону Баба-яга (відео)
Все видео

Лента новостей

Закатована в полоні журналістка Вікторія Рощина: через стан тіла встановити причини смерті не вдалося
🕑 14 годин 44 хвилини тому
Українська влада більше не включає загиблих маріупольців у статистику вбитих Росією цивільних
🕑 15 годин 38 хвилин тому
Китай маскує свої товари під південнокорейські для обходу мит США
🕑 16 годин 10 хвилин тому
Між двома ядерними державами — Індією та Пакистаном — от-от може розпочатися війна (відео)
🕑 17 годин 56 хвилин тому
Сіль таблетована для очищення води: Як вона працює та чому вона необхідна для вашого дому
🕑 19 годин 39 хвилин тому
Сучасний вейп: що радить Guru Vape
🕑 вчора
Онлайн-игры, которые могут разрушить ваш бюджет: 7 примеров, стоивших миллионы
🕑 вчора
"Будуть відбудовувати Україну": Стефанчук зробив нову заяву про зниження мобілізаційного віку
🕑 вчора
"Катастрофа в Туреччині вже на порозі": через сьогоднішній землетрус у влади "не залишилося часу" (відео)
🕑 вчора
Росіяни атакували дроном автобус в Марганці: загинули 9 людей, ще 49 отримали поранення (відео)
🕑 вчора
У Польщі знову здійснено антиукраїнську провокацію: подробиці та фото
🕑 вчора
У Кремлі висунули умову для перемовин з Україною
🕑 позавчора
Бензиновий цугцванг: росіянам заборонили зберігати у гаражах будь-які легкозаймисті рідини
🕑 позавчора
"Найважчі місяці на фронті, максимальні удари по містам": оприлюднено реальні терміни виходу з війни
🕑 позавчора
Росія посилює територіальні претензії до України
🕑 позавчора
Все новости