xcounter
Calendar Icon 10 квітня 2025 р.

Шантаж корисними копалинами: Україна йде шляхом Афганістану, який Трамп кинув, продавшись Талібану

05.03.2025 17:07 (Оновлено 05.03.2025 в 17:07)
Віктор Шлінчак, «Facenews»

Кажуть, що з роками люди і їх підходи змінюються. Що ж, вимушений нагадати:

«Сторони погодилися, що такі ініціативи допоможуть американським компаніям розробити матеріали, критичні для національної безпеки, одночасно розвиваючи економіку Афганістану та створюючи нові робочі місця в обох країнах, отже, покриючи деякі витрати на допомогу Сполучених Штатів, оскільки афганці стають більш самодостатніми», - заявили в Білому домі.

21 вересня 2017 року

Президент Дональд Трамп та президент Афганістану Ашраф Гані домовилися, що Сполучені Штати розробляють запаси рідкоземельних мінералів Афганістану.
Паралельно адміністрація Трампа веде переговори з талібами. У 2020 укладається Доська угода з Талібаном, згідно з якою Сполучені Штати погодилися вивести всі свої сили до травня 2021 року.

На передвиборчих мітингах Трамп заявляє, що втеча з Афганістану «ніколи б не сталося, якби він був зараз у Білому домі, а також, що президент Джо Байден виявив «приголомшливу некомпетентність».

Нічого не нагадує?

Як висновок: угода з Афганістаном про розробки запасів рідкоземельних мінералів не змогла забезпечити політичну стабільність, а після виведення військ взагалі втратила будь-який сенс.

ДумайТе.

Джерело: Facebook

Читайте також: "Це буде загрожувати нам реальною поразкою": військовий та політолог розповів, чи програємо ми війну
Теми публікації:
Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Популярні відео на YouTUBE
Тематичні матеріали
Binance
Цікаве
Найпопулярніші новини
Найкращі відео з YouTUBE
Популярні блоги
Погода і гороскоп
Автоновини