Призначення Тігіпка стане важким ударом по рейтингу Зеленського
Спочатку не хотів нічого писати про можливе призначення Сергія Тігіпка головою уряду, оскільки ця історія вже надто нагадувала вкид.
Але якщо вже сам Володимир Зеленський підтвердив, що вів з ним переговори, то все ж відреагувати варто.
Призначення Тігіпка стане важким ударом по рейтингу Зеленського і його команди. І навіть не тому, що остаточно розвіє міф про нові обличчя та обіцянки "зробити їх разом". А просто тому, що фігура Тігіпка - токсична абсолютно для всіх. Тобто, немає жодної групи населення, яка була б таким призначенням задоволена.
Для електорату регіоналів - Тігіпко двічі зрадник та перебіжчик. Для націонал-демократів - "шестірка Януковича". Для "ломів" - представник корумпованих старих еліт. Для пенсіонерів - автор підвищення пенсійного віку.
До речі, саме останній фактор - найсерйозніший. У корупційних тонкощах обиватель плутається і не дуже цікавиться такими нюансами. А ось пенсійну реформу Тігіпку запам'ятали і ніколи не пробачать.


Запис гри з пляжного тенісу в СЕТ 15.12.2025: жива динаміка та реальні емоції на корті
США формують новий альянс для зламу монополії Китаю на рідкоземельні метали
Google тестує браузер Disco, Meta готує конкурента GPT-5, а Пентагон масово впроваджує генеративний ШІ
WSJ: «мирний план» Трампа для України може супроводжуватися великою бізнес-угодою з РФ — що відомо
«Єрмака прибрали», але правила гри лишилися: про що говорять Шабунін і Ніколов
Кінець Голлівуду? Runway Gen-4.5, переклад у навушниках від Google та «ШІ-офіс» 2025: що реально змінилося
Битва за нанометри: як санкції змусили Китай піти ва-банк у виробництві мікрочіпів
Як Зеленський здобував і втрачав друзів: ключові фігури з оточення президента у версії «Телебачення Торонто»






